Cyklar

100 kr

Uppbrutet batterilås, trasig kåpa, laddare finns ej.

100 kr

Bucklig korg, uppbrutet lås till batteri, nyckel och laddare finns ej.

100 kr

Laddningsdel - defekt. Saknar stöd, trasig baklykta. Laddare finns ej.

100 kr

Laddare finns ej.

100 kr

Laddare finns ej.

100 kr

Batteri saknas, laddare finns ej.

100 kr

Laddare finns ej. Bakskärm saknas/defekt.

100 kr

Laddare finns ej.

100 kr

Batteri finns ej, laddare finns ej. Defekt vid batterikabel.

100 kr

Laddare finns ej.

100 kr

Laddare saknas. Skyddslock till ladduttaget saknas.

100 kr

100 kr

Defekt bakskärm och bakdäck defekt/punka.

100 kr

Laddare saknas.

100 kr

100 kr

Ramstorlek 18". Framdäck och fottrampa saknas.

100 kr

Defekta/avklippta kablar.

100 kr

Handbroms saknas. Laddare finns ej.

100 kr

Batteri och laddare saknas. Repor och slitage finns.

100 kr

Punka/defekta däck. Nyckel och laddare finns ej.