Cyklar

100 kr

Defekta däck. Bucklig korg. Märken, repor och skav finns.

100 kr

Laddare och nyckel till batteriet finns ej. Batteriet defekt.

100 kr

Märken och skav. Batteri, laddare och nyckel saknas. Nyckel till bygellåset finns ej.

100 kr

Märken och skav. Nyckel till cykellås finns inte.

100 kr

Spaymålad/målad. Märken och repor finns. Låst. Batteri, laddare och nyckel finns ej.

100 kr

Batteri, laddare och nyckel finns ej. Skav och märken finns.

100 kr

Batteri, laddare och nyckel saknas. Nyckel till låset finns ej.

100 kr

Batteri, laddare och nyckel saknas.

100 kr

100 kr

Defekt fotpedal, baklyse och kablar. Laddare och nyckel till batteriet finns ej. Märken och skav finns.

100 kr

Sadelstång, växlar och bakskärm defekt.

100 kr

Rost och slitage finns.

100 kr

2st batterier med nycklar och en laddare finns.