Sök
Ett handtag saknas.
Defekta däck.
Defekt lås.
Defekta däck. Bucklig korg. Märken, repor och skav finns.
Laddare finns ej.
Bucklig korg. Märken och skav finns.
Laddare och nyckel till batteriet finns ej. Batteriet defekt.
Märken och repor.
Märken och skav. Batteri, laddare och nyckel saknas. Nyckel till bygellåset finns ej.
Defekt handtg och fotstöd. Repor och skav finns.
Märken och skav. Nyckel till cykellås finns inte.
Bucklor, märken och skav.
Spaymålad/målad. Märken och repor finns. Låst. Batteri, laddare och nyckel finns ej.
Batteri, laddare och nyckel finns ej. Skav och märken finns.
Batteri, laddare och nyckel saknas. Nyckel till låset finns ej.
Lås defekt. Märken och repor finns.
Batteri, laddare och nyckel saknas.
Defekt fotpedal, baklyse och kablar. Laddare och nyckel till batteriet finns ej. Märken och skav finns.
Sadelstång, växlar och bakskärm defekt.
Rost och slitage finns.
2st batterier med nycklar och en laddare finns.
122 Objekt