Möbler

Ingen sluttid
100 kr

Soffa: Rygghöjd ca 100cm. Bredd ca 138cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 200cm Bredd 112cm Djup 43cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Bord: Höjd 74cm Bredd (exkl iläggsskivor) 140cm Djup 100cm. Iläggskivor, 2x48cm. Slitage.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 182cm Bredd 88cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 176cm Bredd 85cm. Slitage.

Ingen sluttid
100 kr

Bord: Höjd 75cm Bredd 158cm Djup 95cm. Bruksslitage. Repor.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 92cm Bredd 170cm. Slitage.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 50cm Bredd 130cm Djup 70cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 70cm Bredd 100cm Djup 70cm. Slitage.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 34cm Bredd 99cm Djup 69cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 70cm Bredd 125cm Djup 27cm. Slitage.

Ingen sluttid
100 kr

Bord: Höjd 72cm Bredd 150cm Djup 100cm. Slitage.

imorgon 16:03
100 kr

Rygghöjd 86cm Sitthöjd 46cm. Slitage.

imorgon 16:06
150 kr

Sitthöjd 36cm Rygghöjd 85cm. Slitage.

imorgon 16:08
150 kr

Rygghöjd 80cm Bredd 64cm. Slitage. Repor.

imorgon 16:09
150 kr

Piedestal: Höjd 51cm Slitage.

imorgon 16:09
100 kr

Höjd 122cm Bredd 138cm Djup 54cm. Bruksslitage.

imorgon 16:09
100 kr

Höjd 61cm Bredd 61cm Djup 61cm. Slitage. Fläckar.

imorgon 16:10
150 kr

Höjd 65cm Bredd 70cm Djup 25cm. Bruksslitage.

imorgon 16:10
600 kr

Höjd 157cm Bredd 52cm Djup 18cm. Bruksslitage. Låset gått i baklås.

imorgon 16:10
350 kr

Höjd 59cm Bredd 37cm Djup 33cm.

imorgon 16:11
100 kr

imorgon 16:17
100 kr

Höjd 40cm Bredd 155cm Djup 45cm. Repor. Slitage.

imorgon 16:21
550 kr

Höjd 59cm. Slitage.

imorgon 16:22
200 kr

Slitage. Repor.

imorgon 16:23
1 200 kr

Höjd 178cm Bredd 96cm Djup 40cm. Bruksslitage.

imorgon 16:36
300 kr

Höjd 94cm Plattan ca 23x23cm. Slitage.

imorgon 17:02
200 kr

Höjd 160cm Bredd 96cm Djup 31cm/44cm. Bruksslitage.

imorgon 17:08
100 kr

Höjd 74cm Dia 121cm (Iläggsskivor ca 56cm vardera.) Bruksslitage.

imorgon 17:08
100 kr

Rygghöjd 89cm Sitthöjd 44cm. Slitage. Smuts.

imorgon 17:09
100 kr

Färg: Burgundy. Bredd 91cm Längd 167cm

imorgon 17:10
150 kr

Höjd 70cm Bredd 36,5cm Djup 39cm. Bruksslitage.

imorgon 17:10
250 kr

Höjd 210cm Bredd 118cm Djup 35cm. Slitage.

imorgon 17:11
500 kr

Höjd 85cm Bredd 135cm Djup 67cm.

imorgon 17:13
100 kr

imorgon 17:14
550 kr

Rygghöjd ca 70cm Sitthöjd ca 38cm Bredd 190cm Djup 95cm.

imorgon 17:15
100 kr

Höjd 170cm Bredd 42cm Djup ca 18cm. Bruksslitage.

imorgon 17:17
100 kr

Höjd 110cm Bredd 106cm Djup 42cm. Slitage.

imorgon 17:19
300 kr

Höjd 71cm Plattan mäter ca 25x25cm. Avslag stenskiva.

imorgon 17:19
100 kr

Höjd 62cm. Bredd (mätt diagonalt) 89cm. Bruksslitage. Nyckel saknas.