- Alla
- Cyklar
- Trädgårdsmöbler
- Möbler
- Kuriosa
- Konst
- Bordslampor
- Taklampor & fönsterlampor
- Golvlampor
- Mattor
- Golvur
- Glas
- Keramik & Porslin
- Smycken & Accessoarer
- Textil
- Silver
- Guld
- Leksaker
- Böcker & Tidningar
- Mynt, Medaljer & Frimärken
- Övrigt
- Tenn, Koppar, Mässing & Nysilver.
- Instrument
- Verktyg & maskiner
- Armbandsur
- Träföremål
- Musik
- Kläder & skor
- Speglar
- Jakt
- Fordon & delar
Möbler
Soffa: Rygghöjd ca 100cm. Bredd ca 138cm. Bruksslitage.
Höjd 200cm Bredd 112cm Djup 43cm. Bruksslitage.
Bord: Höjd 74cm Bredd (exkl iläggsskivor) 140cm Djup 100cm. Iläggskivor, 2x48cm. Slitage.
Höjd 182cm Bredd 88cm. Bruksslitage.
Höjd 176cm Bredd 85cm. Slitage.
Bord: Höjd 75cm Bredd 158cm Djup 95cm. Bruksslitage. Repor.
Höjd 50cm Bredd 130cm Djup 70cm. Bruksslitage.
Höjd 70cm Bredd 100cm Djup 70cm. Slitage.
Höjd 34cm Bredd 99cm Djup 69cm. Bruksslitage.
Höjd 70cm Bredd 125cm Djup 27cm. Slitage.
Bord: Höjd 72cm Bredd 150cm Djup 100cm. Slitage.
Rygghöjd 86cm Sitthöjd 46cm. Slitage.
Sitthöjd 36cm Rygghöjd 85cm. Slitage.
Rygghöjd 80cm Bredd 64cm. Slitage. Repor.
Piedestal: Höjd 51cm Slitage.
Höjd 122cm Bredd 138cm Djup 54cm. Bruksslitage.
Höjd 61cm Bredd 61cm Djup 61cm. Slitage. Fläckar.
Höjd 65cm Bredd 70cm Djup 25cm. Bruksslitage.
Höjd 157cm Bredd 52cm Djup 18cm. Bruksslitage. Låset gått i baklås.
Höjd 59cm Bredd 37cm Djup 33cm.
Höjd 40cm Bredd 155cm Djup 45cm. Repor. Slitage.
Höjd 178cm Bredd 96cm Djup 40cm. Bruksslitage.
Höjd 52cm Bredd 38cm Djup 56,5cm. Bruksslitage.
Slitage.
Höjd 94cm Plattan ca 23x23cm. Slitage.
Höjd 160cm Bredd 96cm Djup 31cm/44cm. Bruksslitage.
Höjd 74cm Dia 121cm (Iläggsskivor ca 56cm vardera.) Bruksslitage.
Rygghöjd 89cm Sitthöjd 44cm. Slitage. Smuts.
Färg: Burgundy. Bredd 91cm Längd 167cm
Höjd 70cm Bredd 36,5cm Djup 39cm. Bruksslitage.
Höjd 210cm Bredd 118cm Djup 35cm. Slitage.
Rygghöjd ca 70cm Sitthöjd ca 38cm Bredd 190cm Djup 95cm.
Höjd 170cm Bredd 42cm Djup ca 18cm. Bruksslitage.
Höjd 110cm Bredd 106cm Djup 42cm. Slitage.
Höjd 71cm Plattan mäter ca 25x25cm. Avslag stenskiva.
Höjd 62cm. Bredd (mätt diagonalt) 89cm. Bruksslitage. Nyckel saknas.