- Alla
- Cyklar
- Trädgårdsmöbler
- Möbler
- Kuriosa
- Konst
- Bordslampor
- Taklampor & fönsterlampor
- Golvlampor
- Mattor
- Golvur
- Glas
- Keramik & Porslin
- Smycken & Accessoarer
- Textil
- Silver
- Guld
- Leksaker
- Böcker & Tidningar
- Mynt, Medaljer & Frimärken
- Övrigt
- Tenn, Koppar, Mässing & Nysilver.
- Instrument
- Verktyg & maskiner
- Armbandsur
- Träföremål
- Musik
- Kläder & skor
- Speglar
- Jakt
- Fordon & delar
Taklampor & fönsterlampor
Höjd ca 100cm Dia ca 55cm. Ej komplett. Lagningar. Ej funktionstestad.
Höjd ca 65cm Dia ca 45cm. Ej funktionstestad. Bruksslitage.
Höjd 21cm exkl kabel. Bruksslitage. Litet nagg nertill.
Höjd ca 95cm Dia ca 85cm. Ej funktionstestad. Några prismor saknas samt några defekter.
Höjd ca 115cm Dia ca 55cm. Ej funktionstestad. Bruksslitage.
Höjd ca 45cm. Bruksslitage. Ej funktionstestad.
Höjd ca 45cm. Ej funktionstestad. Slitage.
Höjd ca 40cm. Ej funktionstestad. Bruksslitage. Bottenglas saknas.
Höjd 84cm Dia 50cm. Ej funktionstestad. Bruksslitage.
Höjd ca 70cm Dia ca 45cm. Ej funktionstestad. Bruksslitage.
Vägglystrar: Höjd 35cm. Bredd 27cm. Ej funktionstestade. Slitage. Bordslyster: Höjd 35cm.
Höjd ca 38cm. Bruksslitage. En ljuspigg saknas.
Höjd exkl kabel ca 55cm. Mindre nagg i öppning. Ej funktionstestad.
Höjd 40cm. Ej funktionstestad. Bruksslitage.
Dia ca 25cm. Ej funktionstestad. Bruksslitage.
Höjd 16cm Dia kupa 14cm Sticker ut ca 17cm. El saknas. Bruksslitage.
Största kupan: Höjd 12cm Dia 25cm. Slitage. Ej funktionstestade.
18 Objekt