Taklampor & fönsterlampor

imorgon 16:21
800 kr

Höjd ca 100cm Dia ca 55cm. Ej komplett. Lagningar. Ej funktionstestad.

imorgon 16:22
150 kr

Höjd ca 65cm Dia ca 45cm. Ej funktionstestad. Bruksslitage.

imorgon 16:27
100 kr

Höjd 21cm exkl kabel. Bruksslitage. Litet nagg nertill.

imorgon 16:38
1 650 kr

Höjd ca 95cm Dia ca 85cm. Ej funktionstestad. Några prismor saknas samt några defekter.

imorgon 16:57
100 kr

Höjd ca 115cm Dia ca 55cm. Ej funktionstestad. Bruksslitage.

imorgon 16:58
550 kr

Höjd ca 45cm. Bruksslitage. Ej funktionstestad.

imorgon 16:59
100 kr

Höjd ca 45cm. Ej funktionstestad. Slitage.

imorgon 16:59
150 kr

Höjd ca 40cm. Ej funktionstestad. Bruksslitage. Bottenglas saknas.

imorgon 17:15
250 kr

Höjd 84cm Dia 50cm. Ej funktionstestad. Bruksslitage.

imorgon 17:16
150 kr

Höjd ca 70cm Dia ca 45cm. Ej funktionstestad. Bruksslitage.

imorgon 17:17
100 kr

Vägglystrar: Höjd 35cm. Bredd 27cm. Ej funktionstestade. Slitage. Bordslyster: Höjd 35cm.

imorgon 17:17
150 kr

Höjd ca 38cm. Bruksslitage. En ljuspigg saknas.

imorgon 17:36
100 kr

Höjd exkl kabel ca 55cm. Mindre nagg i öppning. Ej funktionstestad.

imorgon 17:37
200 kr

Höjd 40cm. Ej funktionstestad. Bruksslitage.

imorgon 17:37
150 kr

Dia ca 25cm. Ej funktionstestad. Bruksslitage.

imorgon 17:38
250 kr

Höjd 16cm Dia kupa 14cm Sticker ut ca 17cm. El saknas. Bruksslitage.

imorgon 17:44
100 kr

Största kupan: Höjd 12cm Dia 25cm. Slitage. Ej funktionstestade.