2 300 kr

Uppbrutet batterilås, trasig kåpa, laddare finns ej.

2 200 kr

Lås uppbrutet, defekt bakdäck.

2 900 kr

Bucklig korg, uppbrutet lås till batteri, nyckel och laddare finns ej.

200 kr

Laddningsdel - defekt. Saknar stöd, trasig baklykta. Laddare finns ej.

3 000 kr

Nyckel och laddare finns ej.

1 100 kr

Laddare finns ej.

750 kr

Laddare finns ej.

400 kr

Batteri saknas, laddare finns ej.

700 kr

Laddare finns ej. Bakskärm saknas/defekt.

1 400 kr

Laddare finns ej.

350 kr

Batteri finns ej, laddare finns ej. Defekt vid batterikabel.

1 050 kr

Laddare finns ej.

1 250 kr

Laddare finns ej.

800 kr

Laddare saknas.

300 kr

Laddare saknas.

950 kr

Laddare saknas. Skyddslock till ladduttaget saknas.

350 kr

350 kr

Defekt bakskärm och bakdäck defekt/punka.

150 kr
2 000 kr

Laddare saknas.

150 kr
600 kr

15 500 kr

Framdäck defekt/punka.

450 kr

Ramstorlek 18". Framdäck och fottrampa saknas.

850 kr

Defekta/avklippta kablar.

850 kr

Handbroms saknas. Laddare finns ej.

200 kr

Batteri och laddare saknas. Repor och slitage finns.

1 200 kr

Växlar - defekt. Bucklig korg.

2 100 kr

Batteri och laddare saknas.

3 500 kr

Punka/defekta däck. Nyckel och laddare finns ej.