400 kr

Bl.a några silversmycken.

100 kr

Fläckar/spår av användning finns.

350 kr

Totallängd ca 63cm

250 kr

Blandade smycken och klockor. Bl.a några i silver.

200 kr

Ej funktionstestad.

100 kr

Ej funktionstestad.

100 kr

Hänge ca 5cm x 6cm, kedjans längd: ca 30cm.

300 kr

Brosch av Katarina Henriksson, Göteborg 1995. Vikt: ca21g

450 kr

Armband i Sterlingsilver (925). Längd: ca 18,5cm, Vikt: ca 46g

350 kr

Två stycken ringar i silver. Den ena med bärnsten och ring i sterlingsilver (925). storlek: ca18mm Den andra med transparent sten med div mönster samt kattfotssilver. Storlek: ca17mm

200 kr

Collier i vacker malakit, längd ca 47cm. Armband i sterlingsilver med dekor med dansande asiatiska figurer, Längd: ca 18cm. Vikt: 14g. Stämplad SIAM. Armband med öppet mönster, [..]

600 kr

Armring i silver av Hjördis Hjalmarsdotter, ca 6,5cm i diameter. Vikt: ca36g.