Batteri, laddare och nyckel saknas.
14643
Batteri, laddare och nyckel saknas. Nyckel till låset finns ej.
14644
Höjd 76cm Bredd 119cm Djup 65cm
Defekt fotpedal, baklyse och kablar. Laddare och nyckel till batteriet finns ej. Märken och skav finns.
14645
Soffa: Bredd ca 135cm Höjd rygg 95cm
Sadelstång, växlar och bakskärm defekt.
14646
Saknar batteri och laddare.
Bord med två iläggsskiva om 55cm vardera, och fyra stolar. Mått bord utan iläggsskiva: Höjd 75cm Bredd ca 135cm Djup 100cm Bruksslitage finns.
14647
Skador på träet finns. Höjd 80cm Bredd 89cm Djup ca 53cm
14648
Höjd 62cm Bredd 98cm Djup 65cm
14649
Sitthöjd 45cm
Slitage, rost, märken - stått utomhus. Ej funktionstestad.
14650
3647 Objekt