1 par, Sitthöjd 43cm.
Saknar laddare.
Höjd ca 195cm Bredd 112cm Djup 56cm
Ej funktionstestad. Fjärrkontroll finns ej. Slitage.
14671
Höjd 83cm Bredd 113cm
Slitage och märken. Ej funktionstestad.
Höjd 75cm Bredd 135cm Djup 75cm
Diameter ca 30cm. Smuts och slitage finns.
14673
Höjd 61cm
Olika modeller. Slitage finns.
14674
Höjd ca 120cm
Ej funktionstestad.
14675
Höjd i rätt vinkel ca 100cm Höjd ståendes rakt upp 138cm Bredd 107cm
14676
Laddare saknas.
Skador finns. Höjd 100cm Bredd 85cm Djup 43cm
Blandade storlekar, från 39 - 46.
3647 Objekt