100 kr

Saknar sadel. En fottrampa trasig.

100 kr

Laddare finns ej. Fotstöd defekt. Repor/skav.

100 kr

Defekt vid skaft-låsningen. Laddare finns ej.

100 kr

Batteri, laddare och nyckel saknas. Märken/repor.

100 kr

Målad på ramnumret. Defekt vid batteri-lås/batteri. Laddare och nyckel till batteriet finns ej. Märken.

100 kr

Defekta däck. Rost, repor, märken.

100 kr

B.la bromsar, växlar, drev, pedaler..

100 kr

Strl 46-48. 18st.

100 kr

1st nyckel finns.

100 kr

Smuts och fläckar finns. Defekta däck.

100 kr

Fläckar/märken och smuts finns.

100 kr

Större parti med volvodelar.

100 kr

Ej funktionstestad.

100 kr

Diverse blandade verktyg, lödpenna mm.

100 kr

Diverse blandad, kastspö, jacka, solglasögon, ljusstake mm.

100 kr

Diverse verktyg. Bl.a yxa, hammare, tänger, kapskivor mm.

100 kr

Ej funktionstestad. Fjärrkontroll finns ej. Slitage.