Höjd 75cm Bredd 135cm Djup 75cm
Diameter ca 30cm. Smuts och slitage finns.
Höjd största: 34cm. Bruksslitage.
14673
Höjd 61cm
Olika modeller. Slitage finns.
Ej funktionstestade. Höjd ca 28cm.
14674
Höjd ca 120cm
Ej funktionstestad.
Bruksslitage.
14675
Höjd i rätt vinkel ca 100cm Höjd ståendes rakt upp 138cm Bredd 107cm
Ej funktionstestade. Vägglampa: Höjd ca25cm Sticker ut ca 15cm från väggen. Bruksslitage.
14676
Laddare saknas.
Skador finns. Höjd 100cm Bredd 85cm Djup 43cm
Blandade storlekar, från 39 - 46.
14677
Höjd gavlar 82cm Bredd gavlar 88cm
Diverse tvingar i olika skick.
Ej funktionstestad. Höjd ca 20cm exkl upphänging.
4561 Objekt