100 kr

Defekta däck. Bucklig korg. Märken, repor och skav finns.

100 kr

Batteri, laddkabel och instruktionsbok finns. Ej funktionstestad.

100 kr

Laddare och nyckel till batteriet finns ej. Batteriet defekt.

100 kr

Märken och skav. Batteri, laddare och nyckel saknas. Nyckel till bygellåset finns ej.

100 kr

Slitage finns. Höjd ca 55cm Diameter ca 65cm

100 kr

Märken och slitage finns. Ej funktionstestad.

100 kr

Märken och skav. Nyckel till cykellås finns inte.

100 kr

Väska, tillhörande pump mm. Slitage finns.

100 kr

Spaymålad/målad. Märken och repor finns. Låst. Batteri, laddare och nyckel finns ej.

100 kr

Diameter ca 117cm. Smuts och slitage finns.

100 kr

Slitage, rost, märken - stått utomhus. Ej funktionstestad.

100 kr

Batteri, laddare och nyckel finns ej. Skav och märken finns.

100 kr

Batteri, laddare och nyckel saknas. Nyckel till låset finns ej.

100 kr

Kontroll finns ej. Ej funktionstestad. Höjd ca 100cm.

100 kr

Batteri, laddare och nyckel saknas.

100 kr

Ej funktionstestad. Slitage finns.

100 kr

100 kr

Slitage finns. Ej funktionstestad.

100 kr

Defekt fotpedal, baklyse och kablar. Laddare och nyckel till batteriet finns ej. Märken och skav finns.

100 kr

Sadelstång, växlar och bakskärm defekt.

100 kr

Slitage och märken. Ej funktionstestad.

100 kr

En eldriven och en batteridriven. Batteri finns ej. Ej funktionstestade.