Dia ca 18cm. Höjd ca 4cm.
14524
Höjd 32cm. Bredd 29cm.
Repor/slitage finns.
14525
Höjd ca 20cm.
Kontroll finns ej.
14526
Låst.
14527
Kedja saknas.
Uppläggningsfat 40x25cm. Tallrikar dia ca 24,5cm.
Framdäck defekt/punka.
14528
Ca 17x11cm. Höjd 4cm.
Fotstöd defekt. Bucklig korg. Slitage.
14529
Bland annat Pino Signpretto Murano glas. Största fågeln: ca 12cm hög.
Ramstorlek 18". Framdäck och fottrampa saknas.
14530
3536 Objekt