Mått stora spegeln: Höjd 54cm Bredd 20cm.
Defekta/avklippta kablar.
14531
Kedja saknas.
Karott: Höjd15cm Djup 16cm Karott - Verdura Rörtrand. Kupa - Höganäs.
Fotpedal saknas.
14532
Mått största: Höjd 22cm Bredd 25cm
Handbroms saknas. Laddare finns ej.
14533
Låst.
Tallrikar dia 27cm. En naggad.
14534
Höjd 69cm Skivan mäter ca 42x42cm
Batteri och laddare saknas. Repor och slitage finns.
14535
Bl.a några silversmycken.
Växlar - defekt. Bucklig korg.
14536
Höjd 26cm.
Batteri och laddare saknas.
3597 Objekt