400 kr

Mått stora spegeln: Höjd 54cm Bredd 20cm.

100 kr

Defekta/avklippta kablar.

400 kr

14531

100 kr
400 kr

Karott: Höjd15cm Djup 16cm Karott - Verdura Rörtrand. Kupa - Höganäs.

1 400 kr

14532

100 kr

Mått största: Höjd 22cm Bredd 25cm

100 kr

Handbroms saknas. Laddare finns ej.

1 500 kr

14533

100 kr

Tallrikar dia 27cm. En naggad.

1 050 kr

14534

100 kr

Höjd 69cm Skivan mäter ca 42x42cm

100 kr

Batteri och laddare saknas. Repor och slitage finns.

4 000 kr

14535

400 kr

Bl.a några silversmycken.

6 500 kr

14536

150 kr

Höjd 26cm.