100 kr

Fotogenlampa, ljusstakar mm.

200 kr

2st Höjd 7,5cm Diameter ca 10cm

400 kr

Nagg finns på locket. Höjd ca 19cm

300 kr

Cirkusapa, nallebjörn, docka mm.

150 kr

Längd ca 15cm.

250 kr

Längd: 17-23cm

1 100 kr

Gröna: Lotus 49 Ford F-1. Made in Japan. Längd ca 40cm Röda: Made in France. Längd ca 33cm

650 kr

Välanvänd i skicket.

150 kr

Mustangen mäter ca 14cm.

150 kr

Höjd vita huset: ca 4cm

400 kr

Julkyrkor, äldre tomtar, tomteparad mm. Julkyrkorna är i använt skick.

500 kr

Längd ca 15cm Alla är ej kompletta.

300 kr

Några Mattel.

150 kr

Ej genomkollat / Ej funktionsstestat.

100 kr

Diameter 36cm Höjd 12cm

400 kr

Vikt: Ca 13kg

250 kr

Höjd ca 21cm

150 kr

Mått: ca 45x55cm Ramen i konstmassa/gips.

200 kr
250 kr
600 kr

Diverse olika sparbössor. Ett par har sprickor. Gula: ca 12cm hög.

100 kr

Ej storleksmärkt.

250 kr

Vikt: 27,7g Längd ca 19cm

150 kr

Höjd ca 63cm

350 kr

Blandat skick.

100 kr

Ej storleksmärkt.

1 550 kr

Märken/repor finns. Höjd 70cm Bredd 185cm Djup 85cm