450 kr

Olika modeller.

600 kr

Defekt näbb. Höjd inkl plattan: ca 24cm

300 kr

Längd ca 11cm Bredd ca 9cm

350 kr

Terrin, stort uppläggningsfat och 23st tallrikar. Diameter tallrikar: 26cm Något nagg finns.

800 kr

Höjd 177cm Bredd 88cm Djup 35cm

1 750 kr

Höjd 62cm Diameter 95cm

3 000 kr

Höjd ca 212cm Bredd ca 145cm Djup ca 55cm

100 kr

Höjd inkl skärm ca 195cm Ej funktionstestad.

450 kr

Höjd 78cm Bredd 80cm Djup 46cm

300 kr

Höjd 30cm Bredd 78cm Djup 43cm Ej funktionstestad.

450 kr

Höjd ca 80cm exkl kedja. Höjd ca 140cm inkl kedja. Ej funktionstestad

200 kr

Bredd 55cm. Ej funktionstestad.

200 kr

Ej funktionstestade. Kamera, Praktica, Super tl3. Objektiv, Sigma.

250 kr

Blandade smycken och klockor. Bl.a några i silver.

1 700 kr

Parti i 18k guld. Totallängd kedja: ca 45cm Graverad ID-bricka. Totalvikt: 3,25g

1 750 kr

Guldring 21k Vikt: 3,35g, 1,86cm i diameter.

200 kr

Ej funktionstestad.

2 000 kr

Totallängd halskedja: 54cm, 6,3g 14k

650 kr

Guldring med rand med infattade stenar. Graverad med namn samt stämplad 585, dvs 14k. Vikt: 1,9g