Höjd 75cm Bredd 173cm Djup 70cm Tyget fläckigt.
Trälåda med handtag: Höjd 30cm Bredd 80cm Djup 23cm
Stor Damejeanne: Höjd 45cm
Mått mörkgrå: Höjd 28cm Bredd 68cm Djup 32cm
Höjd 58cm
Största: Bredd ca 70cm
Största korgen: Höjd 36cm Bredd 94cm Djup 65cm
Stora baljan: Höjd 13cm Diameter 40cm
Längd 130cm och 140cm
Höjd 75cm Diameter ca 37cm
Mått: 24x16,5cm
Mått: 73x62cm
Mått: 64x75cm
Största: ca 120x82cm
Höjd ca 85cm
Höjd 126cm Bredd 39cm Djup 55cm
Höjd 31cm Diameter 51cm
Funktionstestat.
En retrosoffa med vackert tyg och underdel i teak. Bredd: 218cm, Djup: 90cm
Höjd ca 24cm
Höjd 151cm Bredd 72cm
96x122cm
62x51cm
Kirby med div tillbehör.
Mått: Höjd 63cm Bredd 50cm Djup 35cm Slitage finns.
Ej funktionstestad. Laddare saknas.
Ej funktionstestad. Mått: Höjd 43cm Bredd 60cm Djup 28cm
Ca 88x71cm
Olika modeller.
Defekt näbb. Höjd inkl plattan: ca 24cm
Längd ca 11cm Bredd ca 9cm
Terrin, stort uppläggningsfat och 23st tallrikar. Diameter tallrikar: 26cm Något nagg finns.
Rygghöjd 87cm
3647 Objekt