Ingen sluttid
100 kr

Höjd ca 65cm Längd "medar" ca 69cm. Bruksslitage. Defekt "med".

Ingen sluttid
100 kr

Missfärgningar, lagningar och nagg finns.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 12cm Bredd 29cm Djup 15cm. Ej funktionstestad. Slitage.

Ingen sluttid
100 kr

Ej funktionstestad. Bucklig skärm. Höjd inkl skärm 62cm.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd ca 17cm.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd ca 12cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Stora: Längd ca 48cm. Slitage.

Ingen sluttid
100 kr

Skål: Höjd 11cm Diameter 14,5cm Lockskål: Höjd 9cm

Ingen sluttid
100 kr

Längd ca 43cm.

Ingen sluttid
100 kr

Slitage och defekt skärm. Armens längd ca 36cm. Skärm: Höjd 21cm Diameter 15cm.

Ingen sluttid
100 kr

Slitage. Höjd ca 7,5cm.

Ingen sluttid
100 kr

Ej funktionstestade. Slitage. Höjd ca 11cm.

Ingen sluttid
100 kr

Orrefors: Höjd 5,5cm. Slitage.

Ingen sluttid
100 kr

Slitage och märken finns. Höjd ca 19cm Bredd ca 48cm.

Ingen sluttid
100 kr

Ej funktionstestad. Slitage. Höjd inkl kupa ca 43cm.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd ca 18cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Slitage. Karaff: Höjd 16,5cm.

Ingen sluttid
100 kr

Ej funktionstestad.

Ingen sluttid
100 kr

Ej funktionstestad.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd ca 43cm Bredd ca 56cm Slitage.

Ingen sluttid
100 kr

Slitage och skador finns. Hals med lagning.

Ingen sluttid
100 kr

Ej funktionstestad. Slitage.

Ingen sluttid
100 kr

53x64cm och 57x48cm.

Ingen sluttid
100 kr

Slitage och smuts finns. Ej genomgånget. Storlek låda: Höjd 15cm Bredd 31cm Djup 32cm.

Ingen sluttid
100 kr

Bruksslitage. Uppläggningsfat: Diameter ca 35cm. Assietter: Diameter ca 19cm.

Ingen sluttid
100 kr

Något ytslitage. Diameter 25,5cm.

Ingen sluttid
100 kr

Slitage. Något sneda. Höjd ca 7cm Diameter bottenplatta ca 8,5cm.

Ingen sluttid
100 kr

Ytslitage. Diameter ca 22,5cm.

Ingen sluttid
100 kr

Graverad. Ej funktionstestad. Något ytslitage finns. Längd ca 17,5cm.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd ca 16cm. Något ytslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Vikt skedar: ca 266g.

Ingen sluttid
100 kr

Bruksslitage. En extra hållare. Höjd ca 11cm.

Ingen sluttid
100 kr

Ej funktionstestad. Skadad i nederkant. Slitage. Höjd ca 22cm.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 62cm Bredd 63cm.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 67cm Bredd 82cm.