800 kr

Längd: ca155cm

800 kr

Bord med två iläggsskiva om 55cm vardera, och fyra stolar. Mått bord utan iläggsskiva: Höjd 75cm Bredd ca 135cm Djup 100cm Bruksslitage finns.

800 kr

Märken/repor finns. Höjd 70cm Bredd 97cm Djup 85cm

800 kr

Höjd 115cm Bredd 96cm Djup 36cm

800 kr

Ej funktionstestad

800 kr

Höjd 177cm Bredd 88cm Djup 35cm

750 kr

14754

750 kr

14893

750 kr

15093

750 kr