Vikt. ca 173g
Längd: ca155cm
Artur Lindqvist Stol1
Låst.
Bord med två iläggsskiva om 55cm vardera, och fyra stolar. Mått bord utan iläggsskiva: Höjd 75cm Bredd ca 135cm Djup 100cm Bruksslitage finns.
Höjd ca 16cm
Märken/repor finns. Höjd 70cm Bredd 97cm Djup 85cm
Höjd 115cm Bredd 96cm Djup 36cm
Ej funktionstestad
Höjd 177cm Bredd 88cm Djup 35cm
14697
14754
14893
14936
15093
3597 Objekt