Nyckel till batteriet saknas. Låst.
Skruvmejslar, verktygssats med bits samt Parkside vinkelslip
Ej testade.
Graverad.
Höjd 20cm.
Sitthöjd 43cm.
Höjd 102cm
Höjd 76cm Bredd 130cm Djup 31cm
Förgyllda.
Höjd 5cm, Diameter 10cm
Höjd 75cm Bredd 173cm Djup 70cm Tyget fläckigt.
8st skedar stämplade Sterling. Längd 14cm, Vikt: 124g.
14528
14629
14638
14657
14695
14887
14888
15088
Höjd 151cm Bredd 72cm
3597 Objekt