750 kr

Nyckel till batteriet saknas. Låst.

750 kr

Skruvmejslar, verktygssats med bits samt Parkside vinkelslip

750 kr
750 kr

Ej testade.

750 kr

Graverad.

750 kr

Höjd 76cm Bredd 130cm Djup 31cm

750 kr

Förgyllda.

750 kr

Höjd 5cm, Diameter 10cm

750 kr

Höjd 75cm Bredd 173cm Djup 70cm Tyget fläckigt.

750 kr

8st skedar stämplade Sterling. Längd 14cm, Vikt: 124g.

700 kr

14528

700 kr

14629

700 kr

14638

700 kr

14657

700 kr

14887

700 kr

14888

700 kr

15088

700 kr
700 kr

Höjd 151cm Bredd 72cm