650 kr
650 kr

124x102cm

650 kr

Mått: Höjd 63cm Bredd 50cm Djup 35cm Slitage finns.

650 kr

Längd 32cm

650 kr

Distler Electromatic 7500, Skick enl bilder.

650 kr
650 kr

Ej testad.

650 kr

5st. Objekt.

650 kr

Grytor, katrull mm.

650 kr

Höjd ca 50cm

650 kr

Höjd 14cm Bredd 39cm

650 kr

Höjd 13cm Diameter ca 25cm

650 kr

Stengods. Höjd 23cm Diameter 26cm

650 kr

Olika modeller. Nagg finns.

650 kr

Välanvänd i skicket.

650 kr

Höjd 106cm Bredd 48cm

650 kr

Höjd ca 40cm Bredd ca 54cm Djup ca 17cm

650 kr

Vingbredd: ca 150cm. Längd ca 115cm

650 kr

Kirby med div tillbehör.

650 kr

Guldring med rand med infattade stenar. Graverad med namn samt stämplad 585, dvs 14k. Vikt: 1,9g

650 kr

Ring med infattade stenar, 19mm i diameter, Vikt: ca1,65g