650 kr
Mått: Höjd 63cm Bredd 50cm Djup 35cm Slitage finns.
650 kr
650 kr
Distler Electromatic 7500, Skick enl bilder.
650 kr
Höjd 13cm Diameter ca 25cm
650 kr
Stengods. Höjd 23cm Diameter 26cm
650 kr
Olika modeller. Nagg finns.
650 kr
Höjd ca 40cm Bredd ca 54cm Djup ca 17cm
650 kr
Guldring med rand med infattade stenar. Graverad med namn samt stämplad 585, dvs 14k. Vikt: 1,9g
650 kr
Ring med infattade stenar, 19mm i diameter, Vikt: ca1,65g