96x122cm
Örhängen i guld med pärlor. Vikt tillsammans: ca 2,1g
Defekta skärmar och fotpedaler. Spraymålad. Batteri, nyckel och laddare finns ej.
Ej funktionstestad.
Väska, tillhörande pump mm. Slitage finns.
Höjd 104cm Bredd 98cm Djup 61cm
Höjd 212cm Bredd 101cm Djup 33cm/50cm
Slitage och skador finns. Hals med lagning.
14553
14612
14627
14642
14650
14674
14675
14681
14690
14692
14717
14751
14752
14763
14775
14821
14822
14824
14830
14862
14870
14871
14913
14957
14963
15017
15056
15072
4561 Objekt