1 550 kr
1 550 kr
1 550 kr
1 550 kr
1 550 kr

Bord: Höjd 77cm Bredd 140cm (utan iläggsskivor) Djup 105cm Ett armstöd defekt på en av karmstolarna.

1 550 kr

Sitthöjd 45cm.

1 550 kr

Märken/repor finns. Höjd 70cm Bredd 185cm Djup 85cm

1 550 kr

Ej funktionstestad. Laddare saknas.

1 500 kr

14533

1 500 kr

15010

1 500 kr

TIPP & CO, flygplan, Tyskland, 1930-tal.

1 500 kr

Laddare saknas.

1 500 kr

Laddare saknas.

1 450 kr

14567

1 400 kr

14532

1 400 kr