100 kr
100 kr
100 kr
100 kr
100 kr

Ramyttermått: Ca 68x48cm.

100 kr

Ramyttermått: Ca 44x50cm. Signerad och numrerad 48/200

100 kr

Motiv av Göta Kanalbolags kontorsbyggnad i Motala Hamn. Ca 71x62cm.

100 kr

Sitthöjd 48cm.

100 kr
100 kr
100 kr

B 43cm, D 25cm, H 19cm inkl handtag.