Ramyttermått: Ca 68x48cm.
Ramyttermått: Ca 44x50cm. Signerad och numrerad 48/200
Motiv av Göta Kanalbolags kontorsbyggnad i Motala Hamn. Ca 71x62cm.
Sitthöjd 48cm.
Låst.
Höjd ca 46cm.
B 43cm, D 25cm, H 19cm inkl handtag.
3597 Objekt