100 kr

Laddare finns ej.

100 kr

Laddare saknas. Skyddslock till ladduttaget saknas.

100 kr

100 kr

Defekt bakskärm och bakdäck defekt/punka.

100 kr

Laddare saknas.

100 kr

Kontroll finns ej.

100 kr

100 kr

Ramstorlek 18". Framdäck och fottrampa saknas.

100 kr

Defekta/avklippta kablar.

100 kr

Handbroms saknas. Laddare finns ej.

100 kr

Batteri och laddare saknas. Repor och slitage finns.

100 kr

Punka/defekta däck. Nyckel och laddare finns ej.

100 kr

Trasiga skärmar. Defekt handbroms.

100 kr

Defekta skärmar och fotpedaler. Spraymålad. Batteri, nyckel och laddare finns ej.

100 kr

Defekta kablar. Defekt lås. Laddare och nyckel till batteriet finns ej.

100 kr

Defekta kablar. Nyckel och laddare till batteriet finns ej. Batteri/batteridel defekt.

100 kr

Defekt batteri. Nyckel och laddare finns ej.

100 kr

Batteri och laddare finns. Nyckel till batteri finns ej.

100 kr

Spraymålad. Laddare och nyckel till batteri finns ej. Defekta kablar. Punka/defekta däck.

100 kr

Märken och slitage finns.

100 kr

Fläckar/spår av användning finns.