Ingen sluttid
100 kr

Ljusstakar: Höjd 18cm. Brickor/underlägg: Dia 7,5cm.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd ca 82cm och 76cm.

Ingen sluttid
100 kr

Sitthöjd 45cm. Slitage.

Ingen sluttid
100 kr

Bord/pall: Höjd 45cm Bredd 77cm Djup 47cm.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 75cm Bredd 45cm Djup 35cm. Defekt.

Ingen sluttid
100 kr

Bord: Höjd 55cm Diameter 60cm. Slitage.

Ingen sluttid
100 kr

Mått: 196x300cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 178cm Bredd 90cm Djup 47cm.

Ingen sluttid
100 kr

Bredd 195cm.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 185cm Bredd 101cm Djup 39cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 66cm Bredd 106cm.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 80cm Bredd 59cm

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 69cm Bredd 89cm

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 40cm Bredd 75cm. Slitage och märken.

Ingen sluttid
100 kr

Mått: 186x112cm.

Ingen sluttid
100 kr

Mått: 182x275cm Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 52cm Bredd 38cm. Slitage och märken.

Ingen sluttid
100 kr

En märkt strl 51 och den andra omärkt. Simfötter strl 46-47.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd ca 19cm. Nagg.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 88cm Bredd 44cm. Slitage.

Ingen sluttid
100 kr

Mått: 140x200cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Mått: 197x140cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

En retrosoffa med vackert tyg och underdel i teak. Bredd 218cm Djup 90cm.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 43cm Bredd 60cm Djup 28cm. Ej funktionstestad.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 106cm Bredd 178cm Djup 46cm. Skav och märken.

Ingen sluttid
100 kr

Parti i 18k guld. Totallängd kedja: ca 45cm Graverad ID-bricka. Totalvikt: 3,25g

Ingen sluttid
100 kr

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd ca 65cm Längd "medar" ca 69cm. Bruksslitage. Defekt "med".

Ingen sluttid
100 kr

Missfärgningar, lagningar och nagg finns.

Ingen sluttid
100 kr

Laddare saknas. Skav och märken. Defekta bromsar.

Ingen sluttid
100 kr

Parti med blandade kläder och filt. Använt skick.

Ingen sluttid
100 kr

Nyckel och laddare till batteriet finns ej.

Ingen sluttid
100 kr

Fläckar/märken och smuts finns.

Ingen sluttid
100 kr

Ej funktionstestad. Fjärrkontroll finns ej. Slitage.

Ingen sluttid
100 kr

Ej funktionstestad.