400 kr

14495

200 kr

14540

500 kr

Höjd 43cm.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd ca 65cm Längd "medar" ca 69cm. Bruksslitage. Defekt "med".

2 300 kr

Uppbrutet batterilås, trasig kåpa, laddare finns ej.

350 kr

14496

1 200 kr
550 kr

Höjd ca 37cm

Ingen sluttid
100 kr

Missfärgningar, lagningar och nagg finns.

200 kr

14497

150 kr

Mått skrin: B 37cm, D 27cm, H 10cm.

2 200 kr

Lås uppbrutet, defekt bakdäck.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 12cm Bredd 29cm Djup 15cm. Ej funktionstestad. Slitage.

300 kr

14498

1 550 kr
300 kr

Höjd 22cm.

550 kr

14499

4 100 kr

Vacker matta signerad Ingegerd Silow, 170x230cm

200 kr

I mässing och plåtskärm.

2 900 kr

Bucklig korg, uppbrutet lås till batteri, nyckel och laddare finns ej.

Ingen sluttid
100 kr

Ej funktionstestad. Bucklig skärm. Höjd inkl skärm 62cm.

350 kr

14500