Mässingshjul fram.
Märken och skav. Nyckel till cykellås finns inte.
14636
Bucklor, märken och skav.
14637
Spaymålad/målad. Märken och repor finns. Låst. Batteri, laddare och nyckel finns ej.
14638
Höjd 95cm Bredd 72cm Djup 40cm
Batteri, laddare och nyckel finns ej. Skav och märken finns.
14640
Höjd ca 190cm Bredd 103cm Djup 51cm
Batteri, laddare och nyckel saknas. Nyckel till låset finns ej.
14641
Lås defekt. Märken och repor finns.
14642
Höjd 79cm Bredd 133cm Djup 69cm
3647 Objekt