100 kr

Batteri, laddare och nyckel saknas.

150 kr

14643

100 kr

Batteri, laddare och nyckel saknas. Nyckel till låset finns ej.

300 kr

14644

200 kr

Höjd 76cm Bredd 119cm Djup 65cm

100 kr

Defekt fotpedal, baklyse och kablar. Laddare och nyckel till batteriet finns ej. Märken och skav finns.

350 kr

14645

500 kr
1 050 kr

Soffa: Bredd ca 135cm Höjd rygg 95cm

100 kr

Sadelstång, växlar och bakskärm defekt.

350 kr

14646

2 900 kr

Saknar batteri och laddare.

800 kr

Bord med två iläggsskiva om 55cm vardera, och fyra stolar. Mått bord utan iläggsskiva: Höjd 75cm Bredd ca 135cm Djup 100cm Bruksslitage finns.

300 kr

14647

2 300 kr

Saknar batteri och laddare.

1 050 kr

Skador på träet finns. Höjd 80cm Bredd 89cm Djup ca 53cm

300 kr

14648

100 kr

Höjd 62cm Bredd 98cm Djup 65cm

400 kr

14649

100 kr

Sitthöjd 45cm

100 kr

Slitage, rost, märken - stått utomhus. Ej funktionstestad.

450 kr

14650