1 050 kr

1 par, Sitthöjd 43cm.

1 750 kr

Saknar laddare.

1 400 kr

Höjd ca 195cm Bredd 112cm Djup 56cm

100 kr

Ej funktionstestad. Fjärrkontroll finns ej. Slitage.

250 kr

14671

200 kr

Höjd 83cm Bredd 113cm

100 kr

Slitage och märken. Ej funktionstestad.

3 400 kr

Höjd 75cm Bredd 135cm Djup 75cm

100 kr

Diameter ca 30cm. Smuts och slitage finns.

150 kr

14673

150 kr

Höjd 61cm

100 kr

Olika modeller. Slitage finns.

450 kr

14674

500 kr

Höjd ca 120cm

450 kr

14675

750 kr
100 kr

Höjd i rätt vinkel ca 100cm Höjd ståendes rakt upp 138cm Bredd 107cm

500 kr

14676

1 050 kr

Laddare saknas.

300 kr

Skador finns. Höjd 100cm Bredd 85cm Djup 43cm

100 kr

Blandade storlekar, från 39 - 46.