Defekt lås.
Ej funktionstestad.
Defekta däck.
Defekta däck. Bucklig korg. Märken, repor och skav finns.
Batteri, laddkabel och instruktionsbok finns. Ej funktionstestad.
Laddare finns ej.
Ej funktionstestade.
Bucklig korg. Märken och skav finns.
Strl 42,5.
Laddare och nyckel till batteriet finns ej. Batteriet defekt.
Märken och repor.
Märken och skav. Batteri, laddare och nyckel saknas. Nyckel till bygellåset finns ej.
Slitage finns. Höjd ca 55cm Diameter ca 65cm
Defekt handtg och fotstöd. Repor och skav finns.
Märken och slitage finns. Ej funktionstestad.
Märken och skav. Nyckel till cykellås finns inte.
Väska, tillhörande pump mm. Slitage finns.
Bucklor, märken och skav.
Spaymålad/målad. Märken och repor finns. Låst. Batteri, laddare och nyckel finns ej.
Diameter ca 117cm. Smuts och slitage finns.
Slitage, rost, märken - stått utomhus. Ej funktionstestad.
Batteri, laddare och nyckel finns ej. Skav och märken finns.
2st verktygsväskor med diverse.
Batteri, laddare och nyckel saknas. Nyckel till låset finns ej.
Kontroll finns ej. Ej funktionstestad. Höjd ca 100cm.
Lås defekt. Märken och repor finns.
5st.
Batteri, laddare och nyckel saknas.
Ej funktionstestad. Slitage finns.
Slitage finns. Ej funktionstestad.
Defekt fotpedal, baklyse och kablar. Laddare och nyckel till batteriet finns ej. Märken och skav finns.
Sadelstång, växlar och bakskärm defekt.
Slitage och märken. Ej funktionstestad.
En eldriven och en batteridriven. Batteri finns ej. Ej funktionstestade.
3536 Objekt