300 kr
100 kr

Ramyttermått: Ca 68x48cm.

100 kr

Ramyttermått: Ca 44x50cm. Signerad och numrerad 48/200

150 kr

Ramyttermått: Ca 51x84cm.

250 kr

Cool kombination med bordslampa och väckarklocka.

150 kr

Virkat överkast med mönster i vitt, gult och orange. Mått: Ca 230x230cm.

200 kr

Badmintonset med racket, nät och tillhörande låda.

150 kr

Motiv: Torrdockan, Motala Verkstad i vinterskrud Ramyttermått: Ca 56x67cm.

100 kr

Motiv av Göta Kanalbolags kontorsbyggnad i Motala Hamn. Ca 71x62cm.

1 600 kr

Robert John Hammond (1853-1911), Birmingham - England Ramyttermått: Ca 46x56cm.

100 kr

Sitthöjd 48cm.

500 kr
400 kr
100 kr