1 200 kr

Mått: 240x164cm

150 kr

15036

100 kr

Ramyttermått: Ca 68x48cm.

300 kr

Mått: 230x170cm

150 kr

15037

100 kr

Ramyttermått: Ca 44x50cm. Signerad och numrerad 48/200

100 kr

Sitthöjd 45cm Höjd rygg 89cm

300 kr

15038

150 kr

Höjd 35cm Bredd 79cm Djup 55cm

150 kr

15039

300 kr

Mått: 140x200cm

1 600 kr

Robert John Hammond (1853-1911), Birmingham - England Ramyttermått: Ca 46x56cm.

700 kr

Mått: 195x148cm

150 kr

Ramyttermått: Ca 51x84cm.

300 kr

15042

250 kr

Cool kombination med bordslampa och väckarklocka.

300 kr

15043

650 kr

Vingbredd: ca 150cm. Längd ca 115cm

150 kr

15044

400 kr