Mått: 240x164cm
15036
Ramyttermått: Ca 68x48cm.
Mått: 230x170cm
15037
Ramyttermått: Ca 44x50cm. Signerad och numrerad 48/200
Sitthöjd 45cm Höjd rygg 89cm
15038
Höjd 35cm Bredd 79cm Djup 55cm
15039
Mått: 140x200cm
15040
Robert John Hammond (1853-1911), Birmingham - England Ramyttermått: Ca 46x56cm.
Mått: 195x148cm
15041
Ramyttermått: Ca 51x84cm.
15042
Cool kombination med bordslampa och väckarklocka.
15043
Vingbredd: ca 150cm. Längd ca 115cm
15044
Höjd 73cm
3536 Objekt