3 500 kr

14529

400 kr

Bland annat Pino Signpretto Murano glas. Största fågeln: ca 12cm hög.

450 kr

Ramstorlek 18". Framdäck och fottrampa saknas.

Ingen sluttid
100 kr

Slitage. Något sneda. Höjd ca 7cm Diameter bottenplatta ca 8,5cm.

950 kr

14530

400 kr

Mått stora spegeln: Höjd 54cm Bredd 20cm.

850 kr

Defekta/avklippta kablar.

Ingen sluttid
100 kr

Ytslitage. Diameter ca 22,5cm.

400 kr

14531

100 kr
400 kr

Karott: Höjd15cm Djup 16cm Karott - Verdura Rörtrand. Kupa - Höganäs.

Ingen sluttid
100 kr

Graverad. Ej funktionstestad. Något ytslitage finns. Längd ca 17,5cm.

1 400 kr

14532

100 kr

Mått största: Höjd 22cm Bredd 25cm

850 kr

Handbroms saknas. Laddare finns ej.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd ca 16cm. Något ytslitage.

1 500 kr

14533

100 kr

Tallrikar dia 27cm. En naggad.

Ingen sluttid
100 kr

Vikt skedar: ca 266g.

1 050 kr

14534