Höjd ca 10cm
Fotogenlampa, ljusstakar mm.
2st Höjd 7,5cm Diameter ca 10cm
Nagg finns på locket. Höjd ca 19cm
Cirkusapa, nallebjörn, docka mm.
Längd ca 15cm.
Längd: 17-23cm
Gröna: Lotus 49 Ford F-1. Made in Japan. Längd ca 40cm Röda: Made in France. Längd ca 33cm
Välanvänd i skicket.
Mustangen mäter ca 14cm.
Höjd vita huset: ca 4cm
Ej genomkollade.
Julkyrkor, äldre tomtar, tomteparad mm. Julkyrkorna är i använt skick.
Längd ca 15cm Alla är ej kompletta.
Några Mattel.
Ej genomkollat / Ej funktionsstestat.
Höjd: 1-10cm
Diameter 36cm Höjd 12cm
Vikt: Ca 13kg
Höjd ca 21cm
Mått: ca 45x55cm Ramen i konstmassa/gips.
Diverse olika sparbössor. Ett par har sprickor. Gula: ca 12cm hög.
Ej storleksmärkt.
Vikt: 27,7g Längd ca 19cm
Höjd: 4-14cm
Höjd ca 63cm
Blandat skick.
Ca 47x41cm
Ca 52x40cm
Ca 47x52cm
Ca 50x42cm
Ca 41x31cm
Märken/repor finns. Höjd 70cm Bredd 185cm Djup 85cm
3597 Objekt