Terrin, stort uppläggningsfat och 23st tallrikar. Diameter tallrikar: 26cm Något nagg finns.
Höjd 62cm Diameter 95cm
Höjd ca 212cm Bredd ca 145cm Djup ca 55cm
Höjd inkl skärm ca 195cm Ej funktionstestad.
Höjd 30cm Bredd 78cm Djup 43cm Ej funktionstestad.
Höjd ca 80cm exkl kedja. Höjd ca 140cm inkl kedja. Ej funktionstestad
Ej funktionstestade. Kamera, Praktica, Super tl3. Objektiv, Sigma.
Blandade smycken och klockor. Bl.a några i silver.
Parti i 18k guld. Totallängd kedja: ca 45cm Graverad ID-bricka. Totalvikt: 3,25g
Guldring med rand med infattade stenar. Graverad med namn samt stämplad 585, dvs 14k. Vikt: 1,9g
Ankarlänk med en totallängd av: ca 54cm Vikt: 29,5g
Längd ca: 1,5cm, Garverad med namn. Vikt: 1,08g