100 kr

Höjd 69cm Skivan mäter ca 42x42cm

200 kr

Batteri och laddare saknas. Repor och slitage finns.

Ingen sluttid
100 kr

Bruksslitage. En extra hållare. Höjd ca 11cm.

4 000 kr

14535

400 kr

Bl.a några silversmycken.

1 200 kr

Växlar - defekt. Bucklig korg.

Ingen sluttid
100 kr

Ej funktionstestad. Skadad i nederkant. Slitage. Höjd ca 22cm.

6 500 kr

14536

150 kr

Höjd 26cm.

2 100 kr

Batteri och laddare saknas.

3 300 kr

14537

100 kr

Parti diverse kopparföremål, krona och strykjärn.

3 500 kr

Punka/defekta däck. Nyckel och laddare finns ej.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 62cm Bredd 63cm.

1 750 kr
450 kr

Höjd: 18cm. En naggad på foten.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 67cm Bredd 82cm.

2 000 kr

14539

650 kr

124x102cm