200 kr

Största: Bredd ca 70cm

400 kr

Största korgen: Höjd 36cm Bredd 94cm Djup 65cm

300 kr

Stora baljan: Höjd 13cm Diameter 40cm

100 kr

Längd 130cm och 140cm

850 kr

Höjd 75cm Diameter ca 37cm

200 kr

Mått: 24x16,5cm

150 kr

Mått: 64x75cm

200 kr

Största: ca 120x82cm

2 000 kr

Höjd ca 85cm

400 kr

Höjd 126cm Bredd 39cm Djup 55cm

400 kr

150 kr

Höjd 31cm Diameter 51cm

300 kr

Funktionstestat.

100 kr

En retrosoffa med vackert tyg och underdel i teak. Bredd: 218cm, Djup: 90cm

700 kr

Höjd 151cm Bredd 72cm

150 kr

62x51cm

650 kr

Kirby med div tillbehör.

650 kr

Mått: Höjd 63cm Bredd 50cm Djup 35cm Slitage finns.

1 550 kr

Ej funktionstestad. Laddare saknas.

450 kr

Ej funktionstestad. Mått: Höjd 43cm Bredd 60cm Djup 28cm

350 kr

1 700 kr

300 kr

Ca 88x71cm

450 kr

Olika modeller.

600 kr

Defekt näbb. Höjd inkl plattan: ca 24cm

300 kr

Längd ca 11cm Bredd ca 9cm

350 kr

Terrin, stort uppläggningsfat och 23st tallrikar. Diameter tallrikar: 26cm Något nagg finns.

800 kr

Höjd 177cm Bredd 88cm Djup 35cm

100 kr

Höjd inkl skärm ca 195cm Ej funktionstestad.

450 kr

Höjd ca 80cm exkl kedja. Höjd ca 140cm inkl kedja. Ej funktionstestad

3 000 kr

Höjd ca 212cm Bredd ca 145cm Djup ca 55cm

200 kr

Bredd 55cm. Ej funktionstestad.

200 kr

Ej funktionstestade. Kamera, Praktica, Super tl3. Objektiv, Sigma.