Största korgen: Höjd 36cm Bredd 94cm Djup 65cm
En retrosoffa med vackert tyg och underdel i teak. Bredd: 218cm, Djup: 90cm
Mått: Höjd 63cm Bredd 50cm Djup 35cm Slitage finns.
Ej funktionstestad. Mått: Höjd 43cm Bredd 60cm Djup 28cm
Ej funktionstestad. Laddare saknas.
Defekt näbb. Höjd inkl plattan: ca 24cm
Längd ca 11cm Bredd ca 9cm
Terrin, stort uppläggningsfat och 23st tallrikar. Diameter tallrikar: 26cm Något nagg finns.
Höjd inkl skärm ca 195cm Ej funktionstestad.
Höjd ca 80cm exkl kedja. Höjd ca 140cm inkl kedja. Ej funktionstestad
Höjd ca 212cm Bredd ca 145cm Djup ca 55cm
Ej funktionstestade. Kamera, Praktica, Super tl3. Objektiv, Sigma.