300 kr

Brosch av Katarina Henriksson, Göteborg 1995. Vikt: ca21g

450 kr

Armband i Sterlingsilver (925). Längd: ca 18,5cm, Vikt: ca 46g

350 kr

Två stycken ringar i silver. Den ena med bärnsten och ring i sterlingsilver (925). storlek: ca18mm Den andra med transparent sten med div mönster samt kattfotssilver. Storlek: ca17mm

200 kr

Collier i vacker malakit, längd ca 47cm. Armband i sterlingsilver med dekor med dansande asiatiska figurer, Längd: ca 18cm. Vikt: 14g. Stämplad SIAM. Armband med öppet mönster, [..]

600 kr

Armring i silver av Hjördis Hjalmarsdotter, ca 6,5cm i diameter. Vikt: ca36g.

1 050 kr
3 200 kr

Svensk pistol för kavalleriet, skick enligt bilder. Längd: ca47cm

100 kr

Blått linfäste daterat 1864. Längd: ca 70cm.

2 400 kr
550 kr

Saxofon med tillhörande väska.

300 kr
2 900 kr
550 kr
250 kr

Sommardäck på fälg till BMW. 205/55 16".

400 kr

Matta 148cm x 200cm

350 kr

Ma 293cm x 197cm

100 kr

Bäddsoffa med ljust tyg. Bredd: 151cm, djup: 78cm, höjd: 83cm

350 kr

Bredd: 185cm, höjd: 50cm

200 kr
150 kr
1 700 kr

Matta 303cm x 201cm

950 kr

Soffbord längd:155cm, bredd: 52cm, djup: 52cm. Bruksslitage förekommer

600 kr

Symaskin enl bild, lättare funktionstest utförd.

900 kr

Halsband 18K vikt 2,1g. Örhängen sterling. Vikt 0,5g. Totallängd halskedja: ca 42cm