350 kr

OBS: båda kuporna är defekta! Lagade, limmade och tejpade. Höjd ca 115cm Dia ca 75cm

350 kr

Mässingsklädda ben. Höjd 58cm Bredd 120cm Djup 85cm

350 kr

Höjd 109cm Bredd 66cm Djup 33cm

350 kr

Höjd ca 13cm

350 kr

Högsta: Höjd 29cm

350 kr

Höjd 13cm Diameter 16cm

350 kr

22st. Största glaset: Höjd ca 13cm En har en spricka och nagg finns.

350 kr

Blandat skick.

350 kr

Höjd 109cm Bredd 102cm Djup 53cm

350 kr

Teakbricka, knivar mm. Mått bricka: 35x22cm

350 kr

Löstagbar bricka i koppar. Höjd 67cm Diameter 55cm

350 kr

Totallängd ca 63cm

350 kr

Höjd ca 110cm Ej funktionstestad.

350 kr
350 kr

Ej funktionstestad. Laddare saknas.

350 kr

Terrin, stort uppläggningsfat och 23st tallrikar. Diameter tallrikar: 26cm Något nagg finns.

350 kr

Två stycken ringar i silver. Den ena med bärnsten och ring i sterlingsilver (925). storlek: ca18mm Den andra med transparent sten med div mönster samt kattfotssilver. Storlek: ca17mm

350 kr

Ma 293cm x 197cm

350 kr

Bredd: 185cm, höjd: 50cm

300 kr

14498

300 kr

14502

300 kr

14506

300 kr

14510

300 kr

14526

300 kr

14543

300 kr

14544

300 kr

14545

300 kr

14546

300 kr

14548

300 kr

14560

300 kr

14571

300 kr

14582

300 kr

14595

300 kr

14625

300 kr

14633

300 kr

14636

300 kr

14644

300 kr

14647