Diameter 23,5cm
OBS se mått: Höjd 23cm
Höjd 100cm
Höjd 63cm Bredd 60cm Djup 33cm
Skador finns. Höjd 100cm Bredd 85cm Djup 43cm
Mått: 120x62cm
Mått: 145x61cm Några fransar saknas.
12st.
Sliten i skicket. Höjd 37cm Bredd 120cm Djup 40cm
Mått: 186x112cm
Mått: 182x275cm
Höjd ca 55cm
Laddstake saknas.
Höjd ca 50cm
Spricka i glaskupan. Höjd inkl glas ca 56cm
Höjd högsta ca 25cm
Höjd ca 5,5cm.
Bl.a. Ruda Glasbruk, Orrefors och Guldkroken. Största vasen: Höjd 29cm
Nagg finns. Vas: Höjd 31cm
Cirkusapa, nallebjörn, docka mm.
Några Mattel.
Höjd: 4-14cm
Mått: 143x193cm
Höjd ca 31cm
Höjd 52cm
Höjd 12cm
55x32cm Skada finns.
Ej funktionstestad.
Mått: 230x170cm
Mått: 140x200cm
Längd: 380cm, 600cm, 920cm.
Höjd 139cm Bredd 67cm
Höjd 109cm Bredd 85cm
Höjd ca 48cm
Diameter ca 25cm Ej funktionstestad.
Höjd ca 40cm
Höjd 26cm och 22cm
3647 Objekt