300 kr

Diameter 23,5cm

300 kr

OBS se mått: Höjd 23cm

300 kr

Höjd 100cm

300 kr

Höjd 63cm Bredd 60cm Djup 33cm

300 kr

Skador finns. Höjd 100cm Bredd 85cm Djup 43cm

300 kr

Mått: 120x62cm

300 kr

Mått: 145x61cm Några fransar saknas.

300 kr

Sliten i skicket. Höjd 37cm Bredd 120cm Djup 40cm

300 kr

Mått: 186x112cm

300 kr

Mått: 182x275cm

300 kr

Höjd ca 55cm

300 kr

Laddstake saknas.

300 kr

Höjd ca 50cm

300 kr
300 kr

Spricka i glaskupan. Höjd inkl glas ca 56cm

300 kr

Höjd högsta ca 25cm

300 kr

Bl.a. Ruda Glasbruk, Orrefors och Guldkroken. Största vasen: Höjd 29cm

300 kr

Nagg finns. Vas: Höjd 31cm

300 kr

Cirkusapa, nallebjörn, docka mm.

300 kr

Några Mattel.

300 kr

Mått: 143x193cm

300 kr

Höjd ca 31cm

300 kr

Ej funktionstestad.

300 kr

Mått: 230x170cm

300 kr

Mått: 140x200cm

300 kr

Längd: 380cm, 600cm, 920cm.

300 kr

Höjd 139cm Bredd 67cm

300 kr

Höjd 109cm Bredd 85cm

300 kr

Höjd ca 48cm

300 kr

Diameter ca 25cm Ej funktionstestad.

300 kr

Höjd 26cm och 22cm