1 550 kr
1 550 kr
1 550 kr
1 550 kr
Bord: Höjd 77cm Bredd 140cm (utan iläggsskivor) Djup 105cm Ett armstöd defekt på en av karmstolarna.
1 550 kr
Märken/repor finns. Höjd 70cm Bredd 185cm Djup 85cm
1 500 kr
1 500 kr
TIPP & CO, flygplan, Tyskland, 1930-tal.
1 450 kr