Laddare finns ej.
Saknas handtag.
Laddare saknas.
Laddare saknas. Skyddslock till ladduttaget saknas.
Däck defekta.
Defekt bakskärm och bakdäck defekt/punka.
Repor/slitage finns.
Kontroll finns ej.
Framdäck defekt/punka.
Fotstöd defekt. Bucklig korg. Slitage.
Ramstorlek 18". Framdäck och fottrampa saknas.
Defekta/avklippta kablar.
Fotpedal saknas.
Handbroms saknas. Laddare finns ej.
Batteri och laddare saknas. Repor och slitage finns.
Växlar - defekt. Bucklig korg.
Batteri och laddare saknas.
Punka/defekta däck. Nyckel och laddare finns ej.
Defekt vid växlarna. Bucklig korg.
Trasiga skärmar. Defekt handbroms.
Nyckel till lås finns ej.
Defekta skärmar och fotpedaler. Spraymålad. Batteri, nyckel och laddare finns ej.
Defekta kablar. Defekt lås. Laddare och nyckel till batteriet finns ej.
Defekta kablar. Nyckel och laddare till batteriet finns ej. Batteri/batteridel defekt.
Defekt batteri. Nyckel och laddare finns ej.
Spraymålad. Fotpedal defekt.
Batteri och laddare finns. Nyckel till batteri finns ej.
Spraymålad. Laddare och nyckel till batteri finns ej. Defekta kablar. Punka/defekta däck.
3st objekt.
Ej funktionstestad.
3st.
Märken och slitage finns.
Fläckar/spår av användning finns.
3597 Objekt