602. Karl Höglund. Sommarögonblick, 4 litografiska blad, signerad och numrerad 174/360, 40,5x60cm
18 februari 2024 18:05
23192 100 kr
Sön 18 2024 -
8172 000 kr
Sön 18 2024 -
23192 000 kr
Sön 18 2024 -
8171 950 kr
Sön 18 2024 -
23191 900 kr
Sön 18 2024 -
8171 850 kr
Sön 18 2024 -
23191 800 kr
Sön 18 2024 -
8171 750 kr
Sön 18 2024 -
23191 700 kr
Sön 18 2024 -
8171 650 kr
Sön 18 2024
Visning sker i våra lokaler Tråstad Västergården 512, 59193 Motala (Fivelstad)Torsdag 15/2 kl 15:00-18:00
samt söndag 18/2 kl kl 11:00-14:00
Utlämning sker:
Tisdag 20/2 kl 14:00-18:00
Samt söndag 25/2 kl 11:00-14:00
Vi skickar gärna ert köpta objekt. Vi skickar med Schenker till utlämningsställe. Vi tar 125:- ink moms för att packa, Schenkers kostnad tillkommer.
Vid större föremål såsom möbler och cyklar hör av er till oss så ska vi hjälpa er med det.
Shoppa loss!