Sök
Uppbrutet batterilås, trasig kåpa, laddare finns ej.
Lås uppbrutet, defekt bakdäck.
Bucklig korg, uppbrutet lås till batteri, nyckel och laddare finns ej.
Laddningsdel - defekt. Saknar stöd, trasig baklykta. Laddare finns ej.
Nyckel och laddare finns ej.
Laddare finns ej.
Låset defekt.
Batteri saknas, laddare finns ej.
Laddare finns ej. Bakskärm saknas/defekt.
Batteri finns ej, laddare finns ej. Defekt vid batterikabel.
Saknas handtag.
Laddare saknas.
Laddare saknas. Skyddslock till ladduttaget saknas.
Däck defekta.
Defekt bakskärm och bakdäck defekt/punka.
Framdäck defekt/punka.
Fotstöd defekt. Bucklig korg. Slitage.
Ramstorlek 18". Framdäck och fottrampa saknas.
Defekta/avklippta kablar.
Fotpedal saknas.
Handbroms saknas. Laddare finns ej.
Batteri och laddare saknas. Repor och slitage finns.
Växlar - defekt. Bucklig korg.
Batteri och laddare saknas.
Punka/defekta däck. Nyckel och laddare finns ej.
Defekt vid växlarna. Bucklig korg.
122 Objekt