Prydlig (Bordslampor )

Ingen sluttid
100 kr

Ej funktionstestad. Bucklig skärm. Höjd inkl skärm 62cm.

Ingen sluttid
100 kr

Ej funktionstestad. Slitage. Höjd inkl kupa ca 43cm.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd ca 45cm Diameter ca 27cm. Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Ingen sluttid
100 kr

Ej funktionstestad. Bemålad. Skav och slitage. Höjd ca 23cm.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd ca 20cm. Bruksslitage. Nagg finns undertill.

Ingen sluttid
100 kr

Ej funktionstestade. Höjd ca 28cm.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd ca 21cm. Ej funktionstestade.

Ingen sluttid
100 kr

Flygfors: Höjd 42cm. Ej funktionstestade. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd ca 16cm exkl sladd. Ej funktionstestad.