Prydlig (Glas)

Ingen sluttid
100 kr

Höjd ca 12cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Skål: Höjd 11cm Diameter 14,5cm Lockskål: Höjd 9cm

Ingen sluttid
100 kr

Orrefors: Höjd 5,5cm. Slitage.

Ingen sluttid
100 kr

Slitage. Karaff: Höjd 16,5cm.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd ca 16cm. Något ytslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Bruksslitage. En extra hållare. Höjd ca 11cm.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd ca 17cm Diameter ca 25cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 8,5cm Diameter 9,5cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd ca 21cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd ca 22cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 8,5cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 11cm, 13cm och 15cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 9,5cm Diameter 17cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd ca 23,5cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 13cm Diameter 14cm.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 17cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 18cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd ca 15cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd ca 20cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd: ca 26cm och 22cm. Bruksslitage. Repor.

Ingen sluttid
100 kr

Pilgrimsfalk: Höjd ca 18cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Största: Höjd ca 29cm Diameter ca 12cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Största: Höjd 24cm Diameter ca 12cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Karaff/vas: Höjd 24cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd ca 20cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 21cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 14cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 13cm Diameter 16cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Stor vas: Höjd ca 20cm. Bruksslitage. Litet nagg.

Ingen sluttid
100 kr

Stor skål: Höjd 12cm Diameter 19cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 23cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Största: Höjd ca 21cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Karaff: Höjd ca 24cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Största vasen: Höjd 12cm Diameter ca 15cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd 11cm Bredd 16cm.

Ingen sluttid
100 kr

Reffla: Höjd ca 14cm. Skål: Höjd 13cm Diameter 25cm.

Ingen sluttid
100 kr

Höjd ca 27cm.

Ingen sluttid
100 kr

Ljusstake: Höjd 16cm. Askfat: ca 10x10cm.

Ingen sluttid
100 kr

Vas, P.O Ström: Höjd 14cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Vas: Höjd 14cm. Nagg. Paret ljusstakar: Höjd ca 24cm. Festivo: Höjd 12cm.

Ingen sluttid
100 kr

Stor skål: Höjd 12cm Diameter 17cm. Bruksslitage.

Ingen sluttid
100 kr

Bruksslitage. Tekanna och oljelampa, skav och märken.