- Alla
- Cyklar
- Trädgårdsmöbler
- Möbler
- Kuriosa
- Konst
- Bordslampor
- Taklampor & fönsterlampor
- Golvlampor
- Mattor
- Golvur
- Glas
- Keramik & Porslin
- Smycken & Accessoarer
- Textil
- Silver
- Guld
- Leksaker
- Mynt, Medaljer & Frimärken
- Övrigt
- Tenn, Koppar, Mässing & Nysilver.
- Instrument
- Verktyg & maskiner
- Armbandsur
- Träföremål
- Musik
- Kläder & skor
- Speglar
- Jakt
- Fordon & delar
Balanserad
Vikt: ca 31,18g. Längd: ca 45cm.
Vikt: ca 3,93g. Innerdia: ca 19,8mm. Graverad.
Vikt: ca 7,71g. Längd: ca 17,5cm. Defekt lås.
Repor. Ej funktionstestad.
Vikt: ca 1,63g. Innerdia: ca 18,4mm. Stämplad 14 samt 585.
Vikt: ca 9,68g. Längd kedja: ca 45cm. Graverad.
Vikt: ca 2,82g. Innerdia: ca 15,9mm. Graverad.
Vikt: ca 1,47g. Innerdia: ca 16,1mm.
Bruksslitage. Ej funktionstestad.
Ca 69x84cm. Bruksslitage.
Ej funktionstestat. Bruksslitage.
Bruksslitage.
Slitage. Bucklor, repor, namn skrivet med märkpenna.
Batteri, laddare och nycklar. Ej testat.
Batteri och laddare saknas. Slitage, skav.
Bruksslitage.
Bucklor, slitage. Punktering/defekt däck.
Punktering. Slitage.
Rost. Slitage.
Låst. Defekt handbroms och däck. Slitage.
Defekt handbroms, ringklocka. Slitage.
Defekt handbroms. Slitage. Rost.
Slitage. Rost. Dåliga däck.
Laddare saknas. Defekt däck. Spraymålad. Slitage.
Laddare finns ej. Slitage. Defekt handbroms.