Balanserad

Ingen sluttid
100 kr

Vikt: ca 0,88g. Innerdia: ca 18,7mm.

Ingen sluttid
100 kr

Vikt: ca 31,18g. Längd: ca 45cm.

Ingen sluttid
100 kr

Vikt: ca 3,93g. Innerdia: ca 19,8mm. Graverad.

Ingen sluttid
100 kr

Vikt: ca 7,71g. Längd: ca 17,5cm. Defekt lås.

Ingen sluttid
100 kr

Repor. Ej funktionstestad.

Ingen sluttid
100 kr

Vikt: ca 1,63g. Innerdia: ca 18,4mm. Stämplad 14 samt 585.

Ingen sluttid
100 kr

Vikt: ca 9,68g. Längd kedja: ca 45cm. Graverad.

Ingen sluttid
100 kr

Vikt: ca 2,82g. Innerdia: ca 15,9mm. Graverad.

Ingen sluttid
100 kr

Vikt: ca 1,47g. Innerdia: ca 16,1mm.

Ingen sluttid
100 kr

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Ingen sluttid
100 kr

Vikt: ca 2,63g. Innerdia: ca 17mm.

Ingen sluttid
100 kr

Ingen sluttid
100 kr

Ej funktionstestat.

Ingen sluttid
100 kr

Ej funktionstestat.

Ingen sluttid
100 kr

Slitage. Bucklor, repor, namn skrivet med märkpenna.

Ingen sluttid
100 kr

Batteri, laddare och nycklar. Ej testat.

Ingen sluttid
100 kr

Batteri och laddare saknas. Slitage, skav.

Ingen sluttid
100 kr

Bucklor, slitage. Punktering/defekt däck.

Ingen sluttid
100 kr

Slitage. Defekt kapell.

Ingen sluttid
100 kr

Låst. Defekt handbroms och däck. Slitage.

Ingen sluttid
100 kr

Defekt handbroms, ringklocka. Slitage.

Ingen sluttid
100 kr

Defekt handbroms. Slitage. Rost.

Ingen sluttid
100 kr

Ingen sluttid
100 kr

Slitage. Smuts.

Ingen sluttid
100 kr

Laddare saknas. Defekt däck. Spraymålad. Slitage.

Ingen sluttid
100 kr

Laddare finns ej. Slitage. Defekt handbroms.