650 kr

Grytor, katrull mm.

300 kr

Diameter 23,5cm

100 kr

Bord: Höjd 75cm Diameter 66cm

100 kr

Höjd 76cm Bredd 65cm Djup 40cm

150 kr

Höjd 44cm Bredd 58cm Skadad.

150 kr

Höjd 10cm Längd 28cm Bredd 22cm

100 kr

Modell större. Höjd 10cm Längd 38cm Bredd 27cm

150 kr

Bl.a en karaff, ljusstake, fångmatskål mm. Karaff: Höjd 25cm OBS: Fångmatskålen har en spricka. Tallriken defekt.

450 kr

Höjd 57cm Längd ca 135cm Papier Machè material, eller liknande. Defekter finns, bla. på ett öra, tass mm.

350 kr

Höjd flaskor: ca 16cm. Knoppar trasiga och sprickor finns.

2 100 kr

Mått: 248x342cm.

300 kr

OBS se mått: Höjd 23cm

600 kr

Höjd 171cm Bredd 80cm

100 kr

Slitet tyg.

200 kr

Höjd 95cm Bredd 72cm Djup 40cm

100 kr

Höjd ca 190cm Bredd 103cm Djup 51cm

200 kr

Höjd 76cm Bredd 119cm Djup 65cm

800 kr

Bord med två iläggsskiva om 55cm vardera, och fyra stolar. Mått bord utan iläggsskiva: Höjd 75cm Bredd ca 135cm Djup 100cm Bruksslitage finns.

1 050 kr

Skador på träet finns. Höjd 80cm Bredd 89cm Djup ca 53cm

100 kr

Höjd 62cm Bredd 98cm Djup 65cm

350 kr

Höjd 79cm Bredd 133cm Djup 69cm

100 kr

Sitthöjd 45cm

350 kr

Mått: 170x230cm

350 kr

Höjd 108cm

150 kr

Höjd inkl handtaget: ca 55cm

1 350 kr

Mässingshjul fram.

200 kr

Löstagbar bricka på fällbart underrede. Höjd 79cm Bredd 88cm Djup 55cm

300 kr

Höjd 100cm

100 kr

Höjd gavlar 56cm Bredd 58cm Djup 38cm

400 kr

Höjd 78cm Bredd 106cm Djup 51cm

1 050 kr

Soffa: Bredd ca 135cm Höjd rygg 95cm

500 kr

Höjd ca 59cm

250 kr

Höjd 95cm

400 kr

Höjd 75cm Bredd 78cm Djup 44cm

250 kr

Höjd 54cm Bredd 152cm Djup med sidor nedfällda 46cm Djup med sidor uppfällda 93cm

100 kr

Höjd gavlar 79cm Bredd gavlar 96cm 90 madrass

300 kr

Höjd 63cm Bredd 60cm Djup 33cm

100 kr

Skivan målad - marmorimitation. Höjd inkl bakstycket 100cm Bredd 79cm Djup 49cm

100 kr

Höjd 78cm Bredd 110cm Djup 78cm

150 kr

Höjd 61cm

950 kr

Höjd 153cm Bredd 50cm Djup 33cm