130. Olja på duk. Osignerad. Förmodligen Engelsk 1800tal.
25 augusti 2024 15:32
595150 kr
Tors 22 2024 -
447100 kr
Tors 22 2024
samt söndag: 25/8 kl 11:00-14:00
Utlämning:
Måndag: 26/8, kl 14:00-18:00
Tisdag: 27/8 kl 10:00-16:00